Maske per Floket Loreal 75Ml

L399.00

 

 

Out of stock

SKU: 5902503329419 Category:

Description

Karakteristikat: 

-Maske me vitamina per floke te lyera

-I jep flokeve me shume shkelqim

-Ndihmon ne zbehjen e flokeve

Perdorimi: Perhapeni ne menyre te barabarte ne floke. Masazhojeni per 1-5 minuta dhe me pas shpelajini me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Floket Loreal 75Ml”

Your email address will not be published.