Maske per Floket Expert Loreal Expert 500Ml

L3,000.00

 

 

Out of stock

SKU: 3474636506187 Category:

Description

Karakteristikat:

-Per floke normale dhe te paushqyer

-Hidraton floket

-Permban ekstrakte Glicerine pa silikon

-Jep butesi dhe shkelqim te menjehrshem flokeve

Perdorimi: Vendosni nje sasi maske ne floke te laguar pasi i keni lare me shpamo. Mbajeni per 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Floket Expert Loreal Expert 500Ml”

Your email address will not be published.