Maske per Floke te Demtuar Olaplex Nr.6 100Ml

L3,599.00

In stock

Compare
SKU: 896364002770 Category:

Description

Karakteristikat:

Shampo Bond Smoother Nr 6 perdoret per te gjithe llojet e flokut

-Perdoret per floke te drejte ashtu edhe per kacurrela

-Ka veprim mborjtes nga nxhetesia, hidraton dhe forcon floket deri ne 72 ore

Perdorimi: Perdoret sa here te deshironi qe lani floket 2-3here ne jave

Per nje rezultat me te mire mund ta kombinoni me Olaplex Nr 3

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Floke te Demtuar Olaplex Nr.6 100Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *