Maskë për Flokë të Dëmtuar Loreal Expert 75Ml

L399.00

 

 

 

In stock

Compare
SKU: 5902503329426 Categories: ,

Description

Maska Loreal Inforcer eshte krijuar posacarerisht per floke delikate dhe te dobet

-Fale permbajtjes se larte te Biotines dhe Vitamines B6 ndihmon qe floket te forcohen maksimalisht dhe te jene rezistent ndaj cdo demtimi

-Efekte te menjehershme qe pas perdorimeve te para

Perdorimi: Vendoseni ne floke te laguar per 5 minuta dhe me pas shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maskë për Flokë të Dëmtuar Loreal Expert 75Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *