Maske me Shafran Indie Dr Botanicals 60Ml

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5060881920021 Category:

Description

Maska jonë e trajtimit të rikthimit të shafranit të Indisë ofron mbrojtje dhe hidratim antioksidant për të rritur shkëlqimin e lëkurës ndërsa ekuilibron tonin e lëkurës. I pasuruar me pluhurin rrënjësor të shafranit të Indisë, ai synon të ndihmojë në tharjen dhe njollat ​​falë fuqive të tij qetësuese të lëkurës. Nxitja e ndriçimit të lëkurës tuaj duke ndihmuar në rigjenerimin e lëkurës, ajo punon shpejt për të zbutur lëkurën tuaj. Pluhuri i rrënjës së shafranit të Indisë: I pasur me kurkumin, një përbërës aktiv natyral që nxit rigjenerimin dhe shkëlqimin e lëkurës duke ndihmuar në rigjenerimin e lëkurës. Karakteristikat qetësuese natyrore mund të ndihmojnë në qetësimin dhe qetësimin e lëkurës për një çehre më të ekuilibruar. Shumë hidratues Trajtim me cilësi të lartë hidratues me cilësi të kremit, që synon të përmirësojë pamjen e vijave të holla, rrudhave dhe njollave kafe.

Perdorimi: Masazhoni një shtresë të hollë në lëkurë të pastër dhe të thatë, me lëvizje rrethore dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Lani dhe pastroni lëkurën si zakonisht. 

Kapaciteti: 60 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske me Shafran Indie Dr Botanicals 60Ml”

Your email address will not be published.