Maske me Qymyr per Fytyren Dr Botanicals 60 Ml

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5060881920038 Category:

Description

Maska jonë për fytyrën Mattifying Charcoal Superfood është një trajtim 10-minutësh i fytyrës i cili synon të ekuilibrojë vajin në lëkurën tuaj dhe të mattifikohet duke thithur papastërtitë me ndihmën e Kaolinës.Cilësia e butë detoksifikon sipërfaqen e lëkurës duke pastruar thellë në poret, duke e lënë lëkurën të duket e pastruar dhe e zbukuruar pa e tharë. Përdorni një herë deri në dy herë në javë për një lëkurë më të freskët dhe më të shndritshme.

Pse më duhet ky produkt? • Për të detoksifikuar lëkurën e lodhur dhe me pamje të shurdhër • Për lëkurë më të pastër pas vetëm një përdorimi • Matifikoni lëkurën me përdorimin e argjilës Kaolin për të nxjerrë papastërtitë

Përdorimi: Lëmoni një shtresë të hollë mbi lëkurë pasi të bëni eksfolion, pastrim dhe tonifikim, duke shmangur zonën delikate të syve. Lëreni për 5-10 minuta dhe lajeni me një peshqir të lagur ose ujë të ngrohtë.

Kapaciteti: 60 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske me Qymyr per Fytyren Dr Botanicals 60 Ml”

Your email address will not be published.