Maskë me lagështirë intensive Olaplex No. 8 Bond

L3,899.00

Compare

Description

Karakteristikat:

Për  të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për ata me dëmtime të dukshme.

-një maskë riparuese për flokët me shumë përfitime

-kjo maskë riparuese shumë e koncentruar shton shkëlqim, butësi dhe siguron lagështi intensive për trajtimin e flokëve të dëmtuar.

Perdorimi: Përdoreni çdo javë për rezultate më të mira.

Aplikojeni në flokë të pastër dhe të lagur dhe trajtojeni me gishta.

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maskë me lagështirë intensive Olaplex No. 8 Bond”

Your email address will not be published.