Maske me Kakao & Kokos Dr Botanicals 60Ml

L1,700.00

In stock

Compare
SKU: 5060881920090 Category:

Description

Maska jonë për fytyrën është një trajtim 10-minutësh i fytyrës i cili synon të ekuilibrojë vajin në lëkurën tuaj dhe të matifikohet duke thithur papastërtitë me ndihmën e Kaolin. Cilësia e butë detoksifikon sipërfaqen e lëkurës duke pastruar thellë poret, duke e lënë lëkurën të duket e pastruar dhe e zbukuruar pa e tharë. Pluhuri me Qymyr të Aktivizuar që ne përdorim në formulimin tonë vepron si një magnet për të nxjerrë papastërtitë nga lëkura juaj, ndërsa gjithashtu shtreson butësisht lëkurën për një çehre të ndritshme. Për të siguruar që kjo maskë nuk është tharë shumë për lëkurën e ndjeshme, ne kemi përfshirë gjithashtu Gjalpë Shea për të qetësuar lëkurën dhe për të përfituar nga sasia e lartë e acideve yndyrore në gjalpë. Përdorni një herë deri në dy herë në javë për një lëkurë më të freskët dhe më të shndritshme!

Pse më duhet ky produkt? • Për të detoksifikuar lëkurën e lodhur dhe me pamje të shurdhër • Për lëkurë më të pastër, më të pastër pas vetëm një përdorimi • Matifikoni lëkurën me përdorimin e argjilës Kaolin për të nxjerrë papastërtitë Si të përdoret Lëmoni një shtresë të hollë në lëkurë pasi të bëni eksfolion, pastrim dhe tonifikim, duke shmangur zonën delikate të syve. Lëreni për 5-10 minuta dhe lajeni me një peshqir të lagur ose ujë të ngrohtë

Kapaciteti: 60 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske me Kakao & Kokos Dr Botanicals 60Ml”

Your email address will not be published.