Maske Flokësh Liss Unlimited L’ORÉAL 500Ml

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 3474636482498 Category:

Description

Karakteristikat: 

-Ushqen intesivisht floket dhe i zbut ato

-Jep shkelqim dhe rrezatim flokeve

-Ndihmon ne keputjen e majave te flokeve

Perdorimi: Vendoseni ne floke te laguar per 2-3 minuta dhe me pas shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske Flokësh Liss Unlimited L’ORÉAL 500Ml”

Your email address will not be published.