Maske Flokesh Inforcer L’ORÉAL 500Ml

L3,000.00

 

 

In stock

Compare
SKU: 3474636494293 Category:

Description

Karakteristikat:

-Rinderton strukturen e demtuar te flokeve

-Siguron shkelqim te shendetshem te flokeve

-Jep butesi, hidraton thelle

-Nuk i rendon floket

Perdorimi: Vendosni nje sasi maske ne floke te laguar pasi i keni lare me shpamo. Mbajeni per 5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske Flokesh Inforcer L’ORÉAL 500Ml”

Your email address will not be published.