Makarona Penne Me Sepie Casa Rinaldi 500Gr

L449.00

In stock

Compare
SKU: 8006165374132 Category:

Description

Penne Nero di Seppia nga Casa Rinaldi janë makarona të bëra nga bollgur gruri të fortë.

Ngjyra e zezë krijohet nga ngjyrosja me bojë sepia, pa ngjyra shtesë. Penne, forma klasike e gishtit me një sipërfaqe të zakonshme, është bërë për të mbajtur salca të shumta dhe thekson shijen e përgatitjeve kremoze dhe të pasura, si dhe atë të salcave të lehta. Petë e zezë janë një shoqëruese e mrekullueshme e salcave me peshk ose ushqim deti, të tilla si salmoni në salcën e verës së bardhë shafran ose një salcë domate tuna-qershi. 

Përbërësit: bollgur gruri i fortë, sepia 1%

Kapaciteti: 500Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makarona Penne Me Sepie Casa Rinaldi 500Gr”

Your email address will not be published.