Makarona Me domate&Mozarella Hipp Organic 190Gr

L250.00

Makarona Spageti Organike HiPP me,perime ,mozzarella,domate dhe qumësht.
E pershtateshme per moshat 7-24 muaj
Asnjë OMGJ (organizma të modifikuar gjenetikisht)
I përshtatshëm për lakto-vegjetarianët
Pa konservues

Compare
SKU: 4062300323421 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makarona Me domate&Mozarella Hipp Organic 190Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *