Makarona Me Domate Dhe Perime Ellas Kitchen 190 Gr

L499.00

Domatet organike 42%,, qepë 10%, makarona 7%, (grurë), speca të kuq o7%,  karota 5%, selino  5%, vaj ulliri 1%, rigon 1%.

100% makarona me domate dhe perime të bëra nga perberes vetëm 100%organik

Një recete perfekte e ekuilibruar për të vegjëlit dhe foshnjat më të mëdha.

Compare
SKU: 5060107331327 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makarona Me Domate Dhe Perime Ellas Kitchen 190 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *