Makarona Orizi Pene pa Gluten Casa Rinaldi 250Gr

L650.00

In stock

Compare
SKU: 8006165412407 Category:

Description

Penne me oriz dhe misër nga kompania me bazë në Modena Casa Rinaldi janë produkti ideal për ata që vuajnë nga intoleranca ndaj glutenit dhe sëmundja celiake, por në të njëjtën kohë nuk duan të heqin dorë nga një pjatë e mirë me makarona

Kapaciteti: 250Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makarona Orizi Pene pa Gluten Casa Rinaldi 250Gr”

Your email address will not be published.