Luge Ushqimi per Femije Tommee Tippee 5Cp

L799.00

In stock

Compare
SKU: 5010415466044 Category:

Description

Dorezat e vogla dhe te buta do te ndihmojne femijen ti mbaje me lehtesi keto luge

Baza e luges nuk lejon qe ushqimi te rreshqase

Pastrohen lehte

Mund ti fusni ne mikrovale per ti sterilizuar

Permban 4 luge

Rekomandohen per femije 6 muaj+

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Luge Ushqimi per Femije Tommee Tippee 5Cp”

Your email address will not be published.