Luge Ushqimi per Femije Tommee Tippee 4Cp

L699.00

In stock

Compare
SKU: 5010415471888 Category:

Description

Maja e lugës bëhet e verdhë nëse ushqimi është shumë i nxehtë

Mbron sipërfaqen e lugës duke zvogëluar bakteret deri në 99,99% 

E butë për mishrat e butë të foshnjës  Doreza të gjata kundër rrëshqitjes 

të shkëlqyera për tu futur në kavanoza dhe enë ruajtëse, të lehta për tu kapur

I përshtatshëm për bebe 4 muaj plus 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Luge Ushqimi per Femije Tommee Tippee 4Cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *