Shampo Nutrifier Loreal Expert 300Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 3474636506125 Category: Tag:

Description

Karakteristikat: 

-Per floke normale dhe te paushqyer

-Permban Glicerine dhe Vaj Kokosi te cilet i japin nje fortesi te qendrueshme flokeve tuaj

-Hidraton floket duke ju dhene me shume shkelqim

Perdorimi: Vendosni nje sasi te caktuar ne floke te thate dhe me pas shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Nutrifier Loreal Expert 300Ml”

Your email address will not be published.