Majmun Soft Comforter Macro Monkey Tommee Tippee

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 5010415700070 Category:

Description

Shoqëruesi perfekt për foshnjën tuaj, Marco Monkey përmban një dhëmbë  kështu që të vegjlit mund të qetësojnë mishrat e dhëmbëve gjithashtu.

Kjo palë kafshësh super e butë dhe e lezetshme është ngushëlluesi perfekt për të voglin tuaj. Ky shoqërues kudo ku shkon ka shumë tekstura të buta për pak duar dhe gojë për të eksploruar dhe një dhëmbëzimi për mishrat e dhëmbëve për t’u përtypur. Bërë nga materiale të buta të dizajnuara për të inkurajuar foshnjat të kapin dhe tërheqin për të ndihmuar në zhvillimin e aftësive të tyre motorike. Karakteri i bukur i kafshës mund të përdoret si kukull për të sjellë një buzëqeshje në fytyrën e fëmijës tuaj.

Ndihmon që fëmija të ndihet i sigurt dhe i sigurt
Projektuar për të qetësuar foshnjën
Bërë nga veluri i butë prej pelushi në karaktere të lezetshëm kafshësh
Shoqërues i përsosur për duar të vogla për të eksploruar dhe përqafuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Majmun Soft Comforter Macro Monkey Tommee Tippee”

Your email address will not be published.