Lodër Gjumi për Fëmijë Fisher

L6,000.00

In stock

Compare
SKU: 0887961910223 Category:

Description

Loder gjumi per femije e cila ndihmon femijen per te vene ne gjume me muzike qetesuese, tinguj dhe drita

-Me sensore nese femija qan duke e qetesuar ate dhe e ve ne gjume duke luajtur muzike

-Luan muzike per 30 minuta deri sa femija te fleje perseri

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lodër Gjumi për Fëmijë Fisher”

Your email address will not be published. Required fields are marked *