Loder 4N1 per Femije Infantino

L8,999.00

In stock

Compare
SKU: 773554130072 Categories: ,

Description

Loder paleser ne te cilen femija mund te luaje pa pasur probleme dhe do ta pelqeje

Përdorni lidhjet për të ripozicionuar lodrat dhe pasqyrën tërheqëse në harqet dhe dyshemenë e palestrës

Tapeti i përsosur i figurës përmban 1-12 muaj dhe tregues të muajit të lëvizshëm. 4 mënyra: Shtrojeni dhe luani, koha e barkut, uluni dhe luani dhe mbështetëse fotografike. Tërhiq dhe luaj lodrën muzikore që është perfekte në lëvizje. 4 lodra ndijore shtesë përfshijnë

Inkurajon goditjen, kapjen dhe eksplorimin prekës. Ngjyrat me kontrast të lartë mbështesin stimulimin dhe gjurmimin vizual

Perdoret per femije qe nga lindja

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Loder 4N1 per Femije Infantino”

Your email address will not be published. Required fields are marked *