Locion per Lekuren e Femijeve Sebamed 200Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 4103040009210 Category:

Description

Locion ushqyes Sebamed me bombol me vrimë nxjerrëse, 200ml Locion ushqyes Sebamed është një trajtim i vërtetë për lëkurën e fëmijës tuaj dhe mund të përdoret që nga lindja si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje. Ky locion i pasur trupi ushqen lëkurën delikate të foshnjës, është i lehtë për tu aplikuar dhe përthithet shpejt. Një kompleks ushqyes i bazuar në lipide natyrore i kombinuar me panthenol hidraton lëkurën siç duhet. Për më tepër, panthenoli është i njohur për parandalimin e tharjes dhe irritimit të formës së lëkurës. Vaji i bajames së ëmbël zbut dhe mbron lëkurën delikate. Squalan që ndodh natyrshëm në trupin e njeriut, buron nga ulliri dhe mbështet efektin ushqyes të locionit. PH prej 5,5 promovon zhvillimin e vetë mantelit acid të lëkurës. Ky locion trupi është pa vajra minerale, ngjyra dhe silikoni dhe vjen me një bombol me vrimë nxjerrëse praktike.

Kapaciteti: 200 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion per Lekuren e Femijeve Sebamed 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *