Locion Pastrues per Fytyren me Vaj Clinique 3 200Ml

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 20714462772 Category:

Description

Çfarë është: Clinique Clarifying locion është një formulë e zhvilluar nga dermatologu që ndihmon në zbulimin e lëkurës më të freskët, duke hequr thekon shurdhuese për lëkurën që pranon lagështi më mirë.

Për kë është: Locioni 3 është për llojet e kombinuara të lëkurës me vaj.

Çfarë bën: Lë lëkurën të duket më e pastër dhe e rafinuar.

Mënyra e përdorimit: Aplikoni dy herë në ditë, mëngjes dhe natë pas pastrimit. Duke përdorur një pambuk, fshijeni butësisht mbi fytyrë dhe qafë.

Kapaciteti: 200 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion Pastrues per Fytyren me Vaj Clinique 3 200Ml”

Your email address will not be published.