Locion Pastrues per Fytyre te Thate Clinique 2 200Ml

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 20714462765 Category:

Description

Locion pastrues Clinique 2 për lëkurë të kombinuar të thatë .Formula e butë dhe freskuese është krijuesi i ndryshimeve për lëkurën e shëndetshme. Zhduk ndotjen, thekon të njomë, të shurdhër për të zbuluar një lëkurë më të butë dhe më të pastër Për lëkurat më të thata, shtresimi dy herë në ditë ndihmon në heqjen e thekonve sipërfaqësorë që mund të jenë pengesë për thithjen e lagështisë. Madje ndihmon që linjat e imëta të thahen të zhduken Për lëkurat vajore, shtresimi dy herë në ditë ndihmon në minimizimin e vajit të tepërt dhe mbajtjen e poreve të pastra Si të përdorni: përdorni dy herë në ditë, mëngjes dhe natë. Vendoseni me një pambuk, duke pastruar butësisht mbi fytyrë dhe qafë

Kapaciteti: 200 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion Pastrues per Fytyre te Thate Clinique 2 200Ml”

Your email address will not be published.