Locion Pastrimi Kremoz per Fytyren Simple 200Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 5011451103849 Category:

Description

Hidratues ideal  për lëkurë të shëndetshme dhe rrezatuese.
Lëkura më e thatë do të përfitojë nga ky locion pastrues kremoz pastrues.
Locion jep një pastrim të butë, të plotë, madje edhe rreth zonës delikate të syve.
Pro-vitamina B5 rikthen; zbutet dhe zbutet.
Hidratues të shtuar për të përmirësuar gjendjen e lëkurës.

Edhe per lëkura te ndjeshme. Jep një pastrim të butë, të plotë, të barabartë
rreth zonës delikate të syve

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion Pastrimi Kremoz per Fytyren Simple 200Ml”

Your email address will not be published.