Locion ne Forme Xheli pas Dushit Elizabeth Arden 500Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 85805066925 Category:

Description

Një pastrues luksoz, freskues i trupit me krem

Pastron papastërtitë, pa tharë lëkurën tuaj Ndihmon menjëherë në përkëdheljen e trupit, të butë dhe shpirtëror

E lë lëkurën të freskët dhe të butë

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës Me aromë delikate

Kapaciteti: 500 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion ne Forme Xheli pas Dushit Elizabeth Arden 500Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *