Locion Hidratues per Fytyren & Trupin CeraVe 236ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597210 Categories: , ,

Description

Locion hidratues CeraVe i testuar nga dermatologët, është një locion hidratues që ushqen dhe hidraton lëkurën e thatë deri në shumë të thatë (fytyrë dhe trup) pa ndryshuar barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Ideale për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, kjo formulë përmban 3 qeramide thelbësore për të cilat lëkura e shëndetshme ka nevojë për të ndihmuar në rinovimin dhe ruajtjen e barrierës së saj natyrore mbrojtëse dhe acidit hialuronik.

Formuluar me acid hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës
E butë në lëkurë: Pa aromë dhe jo-komedogjene

Perdorimi: Aplikoni në mënyrë të lirshme në fytyrë dhe trup, aq shpesh sa është e nevojshme

Kapaciteti: 236Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion Hidratues per Fytyren & Trupin CeraVe 236ml”

Your email address will not be published.