CERAVE FEUCHTIGKEITS LOTION 88ML

L999.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597364 Categories: ,

Description

Locion Hidratues

Hidraton dhe ndihmon në rivendosjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës në fytyrë dhe në trup

Lloji i lëkurës: Normale në të thatë

CeraVe Locion hidratues për fytyrën dhe trupin hidraton thellë dhe ndihmon në rikthimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës.

Ky krem me një përbërje të butë,formulë të pasur dhe efekt jo të yndyrshëm,me 3 ceramide thelbësore dhe acid hialuronik, hidraton lëkurën për 24 orë.

Formulë pa aromë.

Procedura e aplikimit: mund te aplikohet sa herë e ndjeni të nevojshme

Kapaciteti 88 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CERAVE FEUCHTIGKEITS LOTION 88ML”

Your email address will not be published.