Locion Hidratues per Fytyren & Trupin CeraVe 473Ml

L2,000.00

Compare
SKU: 3337875597395 Categories: , ,

Description

Formula e lehtë, pa yndyrë e locionit hidratues CeraVe ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lëkurës me tre ceramide thelbësore dhe teknologjinë MVE për të siguruar hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë. Acidi Hyaluronic ndihmon në ruajtjen e lagështisë së lëkurës

Formuluar me acid hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës
E butë në lëkurë: Pa aromë dhe jo-komedogjene

Perdorimi: Aplikoni në mënyrë të lirshme në fytyrë dhe trup, aq shpesh sa është e nevojshme

Kapaciteti: 473Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion Hidratues per Fytyren & Trupin CeraVe 473Ml”

Your email address will not be published.