Locion Hidratues per Fytyren SPF25 per Lekure Normale ne te thate CeraVE 52ml

L1,899.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597487 Categories: ,

Description

Locion hidratues i fytyrës CeraVe SPF 25, i testuar  nga dermatologët, është një krem ​​hidratues për fytyrën, për lëkurë normale deri në të thatë.

Ideale për lëkurën normale deri në të thatë, formula e saj përmban 3 qeramide thelbësore për të cilat lëkura e shëndetshme ka nevojë për të ndihmuar në rinovimin dhe ruajtjen e barrierës mbrojtëse natyrore, niacinamidit dhe acidit hialuronik.

Gjithashtu ofron mbrojtje SPF 25, për tu mbrojtur nga rrezet ultraviolet.

Përdorimi: Aplikoni në fytyrë dhe qafë në mëngjes

Kapaciteti: 52Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion Hidratues per Fytyren SPF25 per Lekure Normale ne te thate CeraVE 52ml”

Your email address will not be published.