Letra te Lagura per Pastrimin e Make Up Simple 25Pcs

L399.00

In stock

Compare
SKU: 8710447473849 Category:

Description

Formuluar posaçërisht për lëkurën me vaj, Pecetat e thjeshta ditore për pastrimin e lëkurës, të butë, pastrojnë menjëherë përbërjen, vajin dhe papastërtitë që mund të çojnë në njolla. Bërë me një përzierje detoksifikuese të trumzës, zinkut dhe lajthisë për të kontrolluar menjëherë shkëlqimin dhe për ta lënë lëkurën me vaj të pastër, të freskët dhe të frymëmarrjes

Karakteristikat e produktit:
1) Formula pastruese pa vaj pastron plotësisht lëkurën e pastër dhe të freskët.
2) Eliminoni menjëherë makijazhin (edhe bojë për vetulla të papërshkueshme nga uji), vajin dhe papastërtitë që mund të çojnë në njolla.
3) Bërë me përbërës natyral Trumza, Zinku dhe Lajthia e Shtrigave për të hequr vajin e tepërt, për të kontrolluar prodhimin e vajit dhe për të parandaluar njollat.
4) Pa ngjyrë, pa parfum, pa kimikate të ashpra.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Letra te Lagura per Pastrimin e Make Up Simple 25Pcs”

Your email address will not be published.