Letra te Lagura per Heqjen e Make Up Simple 25Cp

L299.00

In stock

Compare
SKU: 5011451103986 Category:

Description

Pecetat e thjeshta për pastrimin e fytyrës heqin në mënyrë të efektshme papastërtitë dhe përbërjen nga fytyra juaj duke pastruar gjithashtu qelizat e vdekura të lëkurës që mund të çojnë në thyerje dhe pika të zeza, duke e lënë lëkurën tuaj të ringjallur dhe të gjallëruar. Të pasuruar me Vitaminë B, E dhe Aloe Vera, këto peceta për fytyrën përmbajnë një përzierje perfekte të përbërësve tanë më të pastër të mundshëm për lëkurën me vitamina të shtuara. Të përshtatshme për përdorim gjatë lëvizjes, këto peceta mund të pastrojnë, gjallërojnë dhe freskojnë lëkurën tuaj pa marrë parasysh se ku jeni. Pecetat tona exfoliation janë të lira nga ngjyra dhe ngjyra, parfum artificial dhe kimikate të ashpra që mund të shqetësojnë lëkurën, duke e bërë atë të përsosur edhe për lëkurë të ndjeshme.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Letra te Lagura per Heqjen e Make Up Simple 25Cp”

Your email address will not be published.