Letra te Lagura per Pastrimin e Fytyres Micelar Simple 25Cp

L300.00

Out of stock

SKU: 8712561909778 Category:

Description

Kombinuar me magjinë e micellar, zhbllokon poret dhe heq jo vetëm papastërtitë, por përbërjen e fortë
Pecetat micellar të Simple janë të buta për përdorim të përditshëm, por mjaft efektive për të hequr përbërjen
Pecetat e thjeshta nuk përmbajnë asnjë parfum apo ngjyrë artificiale dhe as kimikate të ashpra që do të shqetësojnë lëkurën tuaj
Kjo peceta për fytyrën përmban flluska pastrimi që tërheqin, bllokojnë përbërjen dhe papastërtitë nga lëkura juaj

Permban 25cope

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Letra te Lagura per Pastrimin e Fytyres Micelar Simple 25Cp”

Your email address will not be published.