Leter e Lagur Clean Clear 25 Pcs

L450.00

In stock

Compare
SKU: 3574661255019 Category:

Description

Keto peceta jane me te buta se sa pasturesit me baze sapuni

-Jane formuluar posacerisht per te ndihmuar parandalimin e njollave

-Keto peceta pastrojne ne thellesi papastertite dhe make up

-Ndihmojne fytyren te ndihet sa me e fresket

Permban: 25 cope

Importuesi: Angli

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leter e Lagur Clean Clear 25 Pcs”

Your email address will not be published.