Lepurush Loder Tommee Tippee

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415700032 Category:

Description

Një lepur i bukur lodër rozë dhe i bardhë sigurisht që do të kënaqë çdo të vogël.

Bërë nga një rrjetë e thurur shumë e depërtueshme me teknologji të rrjedhës së ajrit që do të thotë se mund të frymëzohet.

Hipoalergjik dhe miqësor ndaj alergjive, i sigurt për të gjitha foshnjat që nga lindja e më tej.

Lepurushi është i gjatë rreth 26cm

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lepurush Loder Tommee Tippee”

Your email address will not be published.