Leng Rrushi i Zi Volvic 500Ml

L150.00

In stock

Compare
SKU: 3057640506598 Category:

Description

Pa ngjyra artificiale, aromatizues, ëmbëlsues dhe konservantë 

Përbërësit: Ujë mineral mineral natyror Volvic (85%), lëng frutash nga koncentrati 10% (rrush pa fara 7%, mollë 3%), sheqer (3,9%) (Steviol Glycosides), Përqendrimi i Karrotës së Zezë

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leng Rrushi i Zi Volvic 500Ml”

Your email address will not be published.