Leng nga Pema Goji Berry Mangajo 250Ml

L250.00

In stock

Compare
SKU: 5060040190104 Category:

Description

Një pije freskuese me goji berries dhe çaj jeshil! Vendas nga Himalajet dhe me nofkën “manaferra e lumtur” në Azi, kokrra e kuqe Goji është e pasur me beta-karotinë. Kjo pije është e shëndetshme dhe antioksiduese. Eshtë bërë nga përbërës natyralë pa asnjë ngjyrues, pa konservantë dhe as sheqer

Përbërësit: ujë, sheqer i marrë nga 9% lëng molle , lëng frutash (1% goji berry, 1% mandarin ), 0.9% infuzion i çajit të gjelbër, korrigjues i aciditetit: acid limoni, aromatizues natyral, ngjyrë natyrale (limon, saffower).

Kapaciteti: 250 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leng nga Pema Goji Berry Mangajo 250Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *