Leng me Shege&Caj Jeshil Mangajo 250Ml

L300.00

Compare
SKU: 5060040190081 Category:

Description

Kjo pije  shege dhe molle me çaj jeshil është një burim i shkëlqyeshëm i antioksidantëve. 

Shega & Çaji i Gjelbër përmban dy prej burimeve më të njohura në botë të antioksidantëve duke e bërë atë një dozë të dyfishtë freskuese detoksuese që ka shije të shkëlqyeshme. Ne përdorim të gjithë përbërësit natyralë, pa ngjyra, ruajtës ose ëmbëlsues.

Përbërësit: Ujë, lëng frutash (9% mollë dhe aronia nga koncentrati, 2% shegë), infuzion çaji jeshil (9g / l), rregullator aciditeti: acid limoni, aromatizues natyral

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leng me Shege&Caj Jeshil Mangajo 250Ml”

Your email address will not be published.