Leng me Qershi&Caj Jeshil Mangajo 250Ml

L300.00

Compare
SKU: 5060040190098 Category:

Description

I perzier me  çaji jeshil, boronicat dhe acai, një kokrra të kuqe e mbushur me antioksidantë me përmasa amazonike

Kokrra e purpurt acai nga brazili është një super frut ushqyes dhe është një nga burimet më të pasura të njohura të antioksidantëve të frutave

Ne përdorim të gjithë përbërësit natyralë, pa ngjyra, pa konservantë ose ëmbëlsues

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leng me Qershi&Caj Jeshil Mangajo 250Ml”

Your email address will not be published.