Leng Lucozade Caribbean Crush 500Ml

L250.00

In stock

Compare
SKU: 5054267001138 Category:

Description

Lucozade Energy Caribbean Crush është një pije me gaz me aromë tropikale dhe kokosi e mundësuar nga glukoza, duke ofruar pije freskuese me një aromë të shkëlqyeshme provë

Perberesit: Ujë i gazuar, shurup glukoze (12%), lëngje frutash nga koncentrati (2%) (ananas, mango, fruta pasioni), acid (acid citrik), rregullator i aciditetit (laktat natriumi), aromatizues, ëmbëlsues (Acesulfame-K, sukraloza) , Ruajtës (Sorbat Kaliumi), Antioksidant (Acid Askorbik), Stabilizues (Çamçakëz Akacie, Glicerinë Ester me Rozina Druri), Kafeinë, Ngjyra (Beta Karoten)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leng Lucozade Caribbean Crush 500Ml”

Your email address will not be published.