Leng Frutash me Fruta Pylli Yoga 1L

L299.00

In stock

Compare
SKU: 8001440127540 Category:

Description

Perberesit: Mollë 55% (pure, lëng dhe lëng i koncentruar), lëng rrushi i kuq 30%, pure luleshtrydhe 5%, lëng rrush pa fara e zezë 5%, pure mjedre 4%, pure boronicë 1%

Kapaciteti: 1L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leng Frutash me Fruta Pylli Yoga 1L”

Your email address will not be published.