Detergjent i Lengshem per Lavanderi me Aloe Vera X-Tra 44 Larje 2.2L

L1,299.00

In stock

Compare
SKU: 3178041332187 Category:

Description

X-TRA total Marseille dhe Aloe Vera, ky është një pastrues i vetëm për të gjithë tekstilet: të bardhë dhe me ngjyrë, në të gjitha temperaturat.

Një formulë e testuar dermatologjikisht që përmban përbërës aktivë të zbërthyeshëm me origjinë vegjetale.

Përmban: enzima, ndriçues optikë, parfume, alfa-izometil jonon, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone

Kapaciteti: 2.2L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent i Lengshem per Lavanderi me Aloe Vera X-Tra 44 Larje 2.2L”

Your email address will not be published.