Lares per Fytyren per Lekure Normale ne te Thate 52MlCeraVe

L2,099.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597449 Category:

Description

CeraVe Facial Moisturizing Lotion, është një krem ​​hidratues për fytyrën, për lëkurat normale në të thata.

Ideale për lëkurën normale dhe të thatë, formula e saj përmban 3 ceramide thelbësore që lëkura e shëndetshme ka nevojë për të ndihmuar në rinovimin dhe ruajtjen e barrierës së saj natyrore mbrojtëse, niacinamidin dhe acidin hialuronik.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë sa herë të nevojitet

Kapaciteti: 52Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares per Fytyren per Lekure Normale ne te Thate 52MlCeraVe”

Your email address will not be published.