Lares per Fytyren Neutrogena 125 Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 3574661529219 Categories: ,

Description

Shafrani i Indise eshte njohur gjithmone per vetite e tij antioksdiduese dhe qetesuese

-Ky lares Neutrogena i perbere me Shafran Indie ndihmon per te freskuar dhe qetesuar lekuren nga njollat

-Perdoret per lekure me njolla ose te dehidratuar duke i dhene shkelqim dhe freski

Perdorimi: Aplikoni nje sasi laresi cdo mengjes dhe darke dhe me pas shpelani me uje te bollshem

Kapaciteti: 125 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares per Fytyren Neutrogena 125 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *