Lares per Fytyren Clinique 200Ml

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 20714227661 Category:

Description

Sapuni i lëngshëm i zhvilluar nga dermatologu pastron butësisht lekuren

Shkumëzimi i butë, pa tharje, lëshon thekon sipërfaqësore, heq papastërtitë dhe mbeturinat dhe mbron ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës

Formula e shpëlarjes së shpejtë e lë lëkurën të pastër, të rehatshme, të freskët – kurrë të tendosur ose të thatë

Përdorimi: përdorni dy herë në ditë, në mëngjes dhe darkë, pastroni mes pëllëmbëve me ujë të vakët, masazhoni fytyrën dhe qafën dhe me pas shpelajeni me uje te vaket

Kapaciteti: 200 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares per Fytyren Clinique 200Ml”

Your email address will not be published.