Sapun i Lengshem per Larjen e Duarve Moisturising Simple 250Ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 8712561847247 Category:

Description

Larja e duarve Kind To Skin Butter Care është një përzierje e përsosur përbërësish për të hequr mikrobet e përditshme dhe për të neutralizuar aromat e gatimit. E përsosur për lëkurë edhe të ndjeshme.

Vendoseni në duar të lagura, pastroni dhe pastrojeni tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

Përzierja jonë e veçantë e mirësisë së pastrimit të thjeshtë që përmban Pro-Vitaminë B5 dhe vaj nenexhik, ndihmon për të hequr mikrobet e përditshme dhe për të neutralizuar aromat e gatimit.

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun i Lengshem per Larjen e Duarve Moisturising Simple 250Ml”

Your email address will not be published.