Vaj Pastrues per Fytyren per Lekure Normale ne te Thate CeraVe 236Ml

L1,699.00

In stock

Compare
SKU: 3337875773430 Categories: ,

Description

Formula e tij është e pasuruar me 3 përbërës thelbësorë dhe acid hialuronik për të pastruar butësisht, për të rimbushur lagështinë e lëkurës, ndërsa e ushqen lëkurën tuaj në dush.

Projektuar me një pH normal dhe pa aromë, ka një tolerancë të lartë për t’iu përshtatur lëkurës më të brishtë. Trajtimi pastrues është i përshtatshëm për foshnjat nga mosha 1 muajshe, si dhe për fëmijët dhe të rriturit për përdorim në fytyrë dhe trup, duke përfshirë zonat e prekura.

E testuar nën kontroll dermatologjik dhe gjinekologjik.
Me 3 ceramide esenciale, trigliceride dhe squalane.
Kapaciteti: 236Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Pastrues per Fytyren per Lekure Normale ne te Thate CeraVe 236Ml”

Your email address will not be published.