Lares ne Forme Hidratuesi per Fytyren Simple 50 Ml

L150.00

In stock

Compare
SKU: 50440542 Category:

Description

Karakteristikat e Xhelit Pastrues të Fytyrës Simple Moisturising 50ml
Xheli i thjeshtë për pastrimin e fytyrës, i cili përgatitet me Multivitamin dhe B5, ka një efekt hidratues.
Nuk përmban kimikate të ashpra si Paraben, Alkooli, Parfumi.
Eshtë përgatitur për përdorim nga të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë llojet e ndjeshme të lëkurës.
Isshtë i përshtatshëm për përdorim dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Përdorimi: Vendosni një sasi të vogël të produktit në lëkurën tuaj të lagur. Mund të aplikoni me ndihmën e një furçe pastruese të fytyrës ose të majave të gishtave.
Bëni masazh në të gjithë fytyrën. Pastaj mund ta përfundoni aplikimin duke e shpëlarë me shumë ujë.
Kapaciteti: 50Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares ne Forme Hidratuesi per Fytyren Simple 50 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *