Lares Tonik Qetesues per Fytyren Simple 200Ml

L500.00

In stock

Compare
SKU: 5011451103856 Category:

Description

Toneri i thjeshtë për qetësimin e fytyrës hidraton dhe tonifikon lëkurën tuaj duke e bërë atë një pjesë thelbësore të çdo rutine të kujdesit për lëkurën.

Toneri i thjeshtë për qetësimin e fytyrës është i mirë me lëkurën tuaj, duke e bërë atë ideal për ata që vuajnë nga lëkura e ndjeshme. Qetëson dhe tonifikon lëkurën tuaj duke u ndjerë e butë dhe elastike.

Përdorni si pjesë të një rutine të shkëlqyeshme të kujdesit për lëkurën. Toneri i fytyrës qetësues i thjeshtë nga lëkura përmban një përzierje të veçantë të mirësisë së thjeshtë për tonifikimin e lëkurës për të mbajtur lëkurën të tonifikuar dhe të freskuar; kjo përzierje përfshin përbërës si Pro-Vitamina B5, Witch Hazel dhe Allantoin.

Përfitimet:

Asnjë Parfum ose Ngjyrë Artificiale
Hipoalergjik
Nuk ka kimikate të ashpra
Jo Alscohol

Perodrimi: Në mëngjes dhe natë, pas pastrimit, vendoseni bujarisht në një jastëk pambuku. Fshini jastëkun në të gjithë fytyrën.

Përmban: Aqua, Hydrolyzate Amidoni i Hidrogjenizuar, PCA natriumi, Allantoin, Fenoksyetanol, Disodium EDTA, Glukol Propilen, Klorid Cetilpiridinium, Niacinamide, Ujë me gjethe Hamamelis Virginiana, Panthenol, Glukozid dekil

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares Tonik Qetesues per Fytyren Simple 200Ml”

Your email address will not be published.