Lares Fytyre Simple 150Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 5011451103870 Categories: ,

Description

Pas pastrimit lekura ka nevoje per hidratim te perditshem per ta ushqyer ate

– Pro-Vitamine B5 e cila thith lageshtine nga ajri

-Vitamina E e cila eshte nje anti-oksidues mbrojtes e cila lufton radikalet e lira dhe ndihmon ne parandalimin e qelizave te vdekura te fytyres

-Efekte te menjehershme qe pas larjeve te para

Kapaciteti: 150 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lares Fytyre Simple 150Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *