Krem Hidratues per Fytyren Light Moisturiser Simple 125Ml

L500.00

In stock

Compare
SKU: 5011451103931 Category:

Description

Simple Kind to Skin Hydrating Light Moisturiser  siguron kujdes me një ndjesi të lehtë në lëkurë, lë lëkurën të ndjehet e butë, e butë dhe e hidratuar në mënyrë të përsosur deri në 12 orë.

Hidratuesi ynë i fytyrës është bërë me përbërës të dashur për lëkurën si Pro-Vitamina B5 dhe Vitamina E. Formulim i lehtë dhe thithës i shpejtë që nuk bllokon poret, duke lagur lëkurën tuaj dhe duke e mbajtur atë të pastër dhe të freskët.

Si të përdorni: Lëmoni butësisht në fytyrë dhe qafë duke përdorur lëvizje lart dhe jashtë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Hidratues per Fytyren Light Moisturiser Simple 125Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *